Do you have a question about this product?
Our employee is happy to help you find the right product
Deze populaire lamp vliegt de deur uit! Alle maten zijn momenteel op nabestelling!
De hoogtes van deze speciale lampen zijn van klein naar groot respectievelijk 70, 100, 150 en 200 centimeter. De goudbruine fiberglas zuil is bekleed met gebroken goudkleurige Capiz schelpen, die in deze constellatie doen denken aan een luipaardenhuid. Een beestachtig mooie lamp die, doordat deze schelpen lichtdoorlatend zijn, het licht op een warme en sfeervolle manier filteren. De kleinste lamp heeft een enkel lichtpunt, de middelste twee en de grotere allebei drie lichtpunten.
Deze schelpenlampen zijn handgemaakt op Jakarta. Ze zijn uniek en speciaal, juist vanwege hun individuele karakteristieken en de vaak waarneembare oneffenheden. Deze oneffenheden zijn niet zozeer gebreken, maar eerder kenmerken die de authenticiteit en het ambachtelijke karakter van het product benadrukken.
Specificaties:
Mis niets! Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de nieuwste trends, exclusieve acties en inspirerende interieurideeën. Als welkomstcadeau krijg je 5% korting op je eerste bestelling vanaf €200 (niet geldig op sale).
Gewoon omdat we blij zijn dat je er bent! 😊